• #
  • Radyo
  • Kategori

Türkü Radyo Canlı Dinle

Türkü Radyo internet üzerinden halk müziği, yöresel halk müziği ve türkü türünde yayınlar yapan bir radyo kanalıdır. Anadolu yöresini bizzat hissedeceğimiz, bizlerde küçük bir tebessüm bırakacak yer yer biz radyo dinleyicilerini uzaklara götürecek şarkılar yer almaktadır bu radyo kanalında…

Türkü Radyo

Türkü Radyo sitemiz üzerinden canlı olarak rahatlıkla dinlenebilmektedir. Türkü dinlemeyi seviyor ve türküsüz bir gününüzü bile geçiremiyorsanız doğru yerdesiniz. Halk müziklerine gönül vermiş kişilerin tercih ettiği radyo kanalı, burada biz değerli Türkü Radyo dinleyicilerinin hizmetindedir.

Türkü Radyo, adını benimseyerek yayın akışına devam etmektedir. Özenle seçilmiş türkülerin aktarıldığı radyoda, dinleyiciler tarafından talep edilen istekler de çalınmaktadır. Radyo, sahibi İsa Kızılöz sayesinde kaliteyi benimsemiş ve özgünlüğü elden hiçbir zaman elden bırakmamıştır. Türkü severlerin en çok tercih ettiği radyo kanalı olan Türkü Radyo, dinleyicilerine en özgün türküleri sunmaktadır. Kanal yetkilileri dinleyicilerin türküyü dinlerken bölünmemesi için de reklamlar konusunda oldukça hassas davranmaktadır. Ayrıca kanalın Türkiye’nin yanı sıra Almanya’dan da çokça takipçisi bulunmaktadır. Bu kadar evrensel türküleri geniş kitlelere yaymayı başaran Türkü Radyo birçok kişinin gönlünden taht kurmayı başarmıştır.

Bu derece özgün ve halk ozanlarının birbirinden güzel türkülerini sunan Türkü Radyo kanalının maalesef MHZ bilgisi bulunmamaktadır. Kanal sadece internet üzerinden gerçekleştirdiği online yayınlar ile yayın akışını devam ettirmektedir. Yöresel ezgilerin ve halk ozanlarının takipçisi iseniz, bu kanalı sitemiz üzerinden online bir şekilde dinleyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, Türkü Radyo sayfamızı ziyaret etmek olacaktır.