• #
  • Radyo
  • Kategori

Slow Türk Canlı Dinle

Slow Türk ruhun slow müzik dinlemek istediğinde, biraz dinginleşmek ve durulmak arayışı içine girdiğinde aradığın frekanstır. Slow Türk’ün benimsediği ‘Aşkın frekansı’ sloganıyla kulaklarında aşk dolu ezgilerle bezeli parçaları kaçırma.

Slow Türk

Slow Türk dinleyicilerine art arda en sevdiği parçaları sunar. Yayın akışı sayesinde dinleyiciler akan dakikaların tadını isterse yalnızlığıyla baş başa, isterse de yakınlarına slow parça armağan ederek çıkarıyor ve ‘Aşkın frekansı’na isteklerini gönderirken, kanalın samimiliğini hissediyor. Ayrıca kanal dinleyicilerin arkadaşlarına, yakınlarına ya da sevdiği özel bir insana, istediği slow bir parçayı hediye etmesini sağlayarak, slow müzik dinlenen anların paylaşılmasını sağlıyor.

Dinleyicileriyle ilk kez 1992 yılında buluşan Slow Türk, yayınlarını Power Group’a bağlı olarak gerçekleştiriyor. İstanbul’da yer alan genel merkezinden Türkiye’nin her yerinde slow müzikleri dinlemeye kulak veren insanlara ulaşan Slow Türk, global ve Türkçe olarak hizmet veriyor. Aşkın frekansının yayın akışını dinlerken ruhunun en önemli gıdası olan müzik ile frekansın hep sabit kalacak.

Slow Türk Frekansları

Slow Türk bilinen en iyi ve hit parçaları dinleyicilerine sunarken, onların kaliteli bir müzik keyfi geçirmesini sağlar. Buna ulaşmak için yapmanız gereken tek şey ise aşağıdaki frekanslardan yararlanarak Slow Türk’ü canlı olarak dinlemek.