• #
  • Radyo
  • Kategori

Slow Time Canlı Dinle

Saadettin Saran’ın yönetim kurulu başkanı olduğu Saran Grup tarafından İstanbul ilinde 4 Ocak 2011 yılında kurulan Slow Time son yılların en çok dinlenen radyo platformu olmayı başarmıştır. Slow Time kanalının genel yayın akışı yabancı slow müzik platformuna dayanır. Hayatın tadını çıkarmak için şimdi tempoyu düşürme zamanı! sloganını benimsemiş olan kanal, 7/24 yaptığı canlı yayınları ile dinleyicilerine keyifli dakikalar geçirmeyi sağlıyor.

Slow Time

Günümüzde popülaritesini önemli bir konuma taşımayı başaran başarılı radyo Slow Time, kurulduğu yıllarda Radyo Time olarak hizmet veriyordu. İlk başlarda Türkçe Pop müzik yayınları ile yayın akışında hizmet sağlıyordu, daha sonrasında ise yönetim kurulunun aldığı yeni bir karar ile başarılı radyo Saran Grup bünyesi altında hizmet vermeye başlayarak döneminde kimlik değişimine girdi.

Kimlik değişimine giren Slow Time, yayıncılık üzerinde de değişiklikler yapmaya karar verdi. Genellikle Türkçe Pop yayıncılık yapan kanal, Türkçe Slow müzikler olarak yayın akışını güncelledi. 2014 yılında yine aldığı radikal bir kararla yabancı slow müzik yayını yapmaya başlayan kanal, şu an günümüzde en çok dinlenenler arasında yer almayı başarıyor. Radyo kanalları arasında çok az rakibi bulunan Slow Time kanalını sitemiz üzerinden kolaylıkla dinleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey ise Slow Time sayfamızı ziyaret etmek!