• #
  • Radyo
  • Kategori

Ribat FM Canlı Dinle

Ribat FM 1994 yılında yayın yaşamına başlamıştır. 94.8 frekansı ile İç Anadolu Bölgesi üzerinde karşınıza çıkacak olan bu radyo frekansı; Konya, Ankara, Eskişehir ve Kayseri gibi İç Anadolu Bölgesi içerisinde yer alan illeri kapsamaktadır.

Ribat FM

Kanal, İç Anadolu Bölgesi’nde yayın yapan bir radyo frekansıdır. Eğlence ve keyfi bir arada tutarak, müzik ritimleri ile takipçilerine gönül bağı kurmayı hissettiren Ribat FM, dinleyicileri ile birlikte gerçekleştirdiği hoş sohbetleri ve özgün yayın akışıyla radyo dünyasında adından sıkça söz ettirmiştir. Yayın akışında kültür, sanat, gündem, haber ve dini konularda birçok kaliteli hizmetler vermeyi başaran Ribat FM, siz dinleyicileri ile her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Kurulduğu ilk günden beri insan hayatına vermiş olduğu değeri, yayın anlayışı ile birleştirip toplumsal kültürü yansıtma misyonunda ilerleyen Ribat FM, dinleyicisine kaliteli hizmet anlayışı sunmaktadır. Toplumsal konulara duyarlı olmasıyla kalmayıp, sorumluluk bilincine sahip kadrosu ile dinleyicilerine unutulmaz dakikalar yaşamasını sağlayan Ribat FM radyonun yayın akışı, islami sohbet ve ilahi tarzı içerikler yayına sunmaktadır. Günümüze kadar kendisini hızla geliştirmeyi, büyümeyi ve kaliteli yayıncılara ulaşmayı başaran Ribat FM radyo kanalı, Konya’nın en çok tercih edilen islami radyolarından birisi olmayı başarmıştır.

Ribat FM Frekansları