• #
  • Radyo
  • Kategori

Radyo Ekin Canlı Dinle

Radyo Ekin 94.3 Fm frekansından ülkemizde ulusal olarak hizmet veren bir radyo istasyonudur. Radyo kanalının yayın ilkesinde türküler ve ezgi müzikleri yer alırken, Radyo Ekin türkü radyoları arasında ilk sıralarda olmayı başarmıştır. Kanalın yayın akışı 1995 yılından bu yana dinleyicilerine aralıksız olarak devam etmektedir.

Radyo Ekin

Radyo Ekin’in yayınlarını takip ettiğinizde ve dinlediğinizde sizlerde göreceksiniz ki, en iyi halk müziği ve türkü yayını yapan istasyonun Radyo Ekin olduğunu… Yayınlarında hem kurumsallık anlayışını hemde samimi sohbetleri benimseyen Radyo Ekin’in programlarından ayrı bir keyif alacaksınız. Zengin bir türkü arşivine sahip olan Ekin Radyo günden güne dinleyici kitlesini arttırırken, gerçekleştirdiği sıcak ve samimi sohbetleri ile de dinleyicilerine keyifli saatler geçirtmektedir. Ekin Radyo’yu diğer radyo istasyonlarından ayıran en belirgin özelliği ise hiçbir ayrımcılık yapmaksızın her yöreye ait türkülerin yayın akışını sürdürmesidir. Bu özellik, radyonun kendisine olan güveninin en büyük nedenidir.

Radyo Ekin dinleyicilerine her yörenin özgün müziklerine yer vererek kültürümüzü çok iyi yansıtan bir radyo kanalıdır. Eğer halk müziği ve türkülerin takipçi iseniz, Radyo Ekin kesinlikle dinlemeniz gereken bir radyo istasyonudur. Radyo Ekin’i hem internet ortamından hem de uydu frekansı ile kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Radyo Ekin Frekansı

Radyo Ekin Marmara bölgesinde 94.3 fm bandından dinleyicilerine hizmet vermektedir.