• #
  • Radyo
  • Kategori

Radyo 7 Canlı Dinle

Günümüzde özel radyo frekansları arasında yer alan radyo 7 özellikle nostalji müzik yayını sunan bir kanaldır. Radyo 7’yi dinlerken geçmişi ve gençlik dönemini özleyenlerin ve o zamanları anımsatacak en özel şarkıların çaldığı yayın akışı, oldukça yoğun bir dinleyici kitlesine sahiptir. Yayın hizmetlerinde, 1960 ve 1900’lü yılların müzik çeşitliliğini dinleyicilerine ulaştıran kanal, dinleyicileri ile birlikte o yıllara ait sohbetleri ve yorumları da yayınına katarak hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Radyo 7

Radyo 7 sayesinde birçok yerde bulamayacağınız eski şarkıları dinleyebilirsiniz. Kanalın arşivinde yer alan nostalji şarkılarının hepsi birbirinden farklı ve özel olurken, kanal farklılığını dinleyicilere hissettirmektedir. Yayına başladığı ilk günden beri kanal profesyonel bir ekip ile hayata devam etmekte ve hizmet kalitesinden hiçbir zaman ödün vermemektedir. Günümüzde en iyi nostaji kanalı dendiğinde aklımıza radyo 7 gelir.

Radyo 7 hizmetlerini ve canlı yayınlarını dinleyici odaklı vermeye çalışırken, program yapan sunucuların dinleyiciler ile sohbet etmesiyle de radyoculuğunu samimi bir şekilde büyütmektedir. Kanalın ulusal ve karasal yayın özelliği sayesinde bulunduğunuz her ortamda rahatlıkla dinleyebilirsiniz. Geniş frekans ağı hizmetleri veren kanalı, dinleyiciler isterlerse internet üzerinden de dinleyebilmektedir.

Radyo 7 FM Frekansları