• #
  • Radyo
  • Kategori

Power XL Canlı Dinle

Power XL radyo istasyonu 7/24 kesintisiz müzik ile yayın yaparken, birçok müzik türünü dinleyicileri ile buluşturuyor. Türkiye'den en iyi tanınan DJ'ler enerjik dj şarkılarını da bu kanalın yayın akışında çalıyor.

Power XL

Kaliteli internet bağlantısına sahip dinleyiciler, Power XL ile dünyanın herhangi bir yerinden iyi organize edilmiş çalma listesi ve dj şarkılarının keyfini çıkarabilir. Kanal gençleri müzik dünyasıyla ilişkilendirmek için çalma listelerini gençlerin seveceği şarkılardan oluşturuyor.

24 Temmuz 2001 tarihinde merkezi İstanbul’dan Power Medya Grubu’na bağlı olarak yayın hayatına başlayan Power XL, geniş dinleyici kitlesine sahip bir radyo kanalıdır. İstasyonun genel yayın akışı ise genellikle nostaljik ve slow şarkılardan oluşmaktadır.

1992 yılında ulusal yayın yapmaya başlayan Power FM ile birlikte sektöre adını yazdıran Power Group, Radyo ve TV kanallarını kurarak günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. Ayrıca Power FM’in izleyici kitlesinin gösterdiği yoğun ilgi, 2003 yılında Power XL TV’nin açılmasında büyük rol oynamıştır.

Power XL Frekans Bilgileri

Power XL istasyonunu bu frekans üzerinden ya da sitemizden canlı olarak dinleyebilirsiniz. Kanal en güzel ve beğenilmiş slow yabancı müzikleri dinleyicileri ile buluşturmaya devam ederken, bizlerde size Power XL dinlemek için doğru adreste olduğunuzu hatırlatmak isteriz!