• #
  • Radyo
  • Kategori

Power Plus Canlı Dinle

20 Mart 2020 itibari ile dinleyicilere merhaba diyen Power Plus Türkçe ve Yabancı Rap, R&B ve hip-hop hitlerinin yer aldığı bir radyodur. Daha önce Power Love Fm’in kullandığı 100,2 frekansıyla İstanbul’da yayın hayatına başlamıştır. Cem Hakko’nun sahibi olduğu Power Group bünyesinde yayınlarına devam eden radyo “Music & Müzik” sloganını kullanmaktadır. Power Plus yalnızca İstanbul’da karasal yayın frekansına sahiptir. Türksat 4A uydusu üzerinden ve mobil uygulamalar ile tüm Türkiye ve dünyadan dinleyicilere ulaşabilmektedir. Power Plus ayrıca Power Fm, Powertürk Fm’in kardeş radyosudur. Sitemiz üzerinden Power Plus yayınlarını kesintisiz canlı olarak dinleyebilirsiniz.

Power Plus

Power Plus’un yayın akışında gün içerisinde tüm dünyadan en popüler isimlerden, ülkemizin eski ve yeni nesil rap müzik sanatçılarına kadar bir çok ismin şarkıları yer alır. Sabahın ilk saatlerinde Uğurcan sizi güne enerjik bir şekilde başlatır. Sonrasında Power Plus Hits ile enerji düşmeden devam eder. Saat 15:00’te Ece popüler şarkılara kaldığı yerden devam eder.

Sonrasında ise gece boyunca kesintisiz hit müzikler dinleyicilere ulaşır. Power Plus’ta hafta sonları Türkçe Rap’in en iyi isimlerinin yer aldığı Rap Sahne programı yayınlanmaktadır. Rap müzik dünyasından son gelişmelerin de konuşulduğu program Rap severler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Ayrıca Power Plus Top 10 listesi haftanın en beğenilen hitlerini dinleyicilere yansıtıyor. Sitemiz üzerinden Power Plus yayınlarını kesintisiz canlı olarak dinleyebilirsiniz.

Türksat 4A Frekans Bilgileri

Frekans: 12264 Sembol: 27500 Polarizasyon: V (Dikey) Fec: 5 / 6

Power Plus  İletişim Bilgileri

E-posta: [email protected]

Telefon: 0216 554 04 00

Adres: Kuşbakışı Cad. Power Türk Fm / Tv Üsküdar / İstanbul

Power Plus  yayınlarını sitemiz üzerinden kesintisiz canlı bir şekilde dinleyebilirsiniz.