• #
  • Radyo
  • Kategori

Pal Station Canlı Dinle

Pal Station müzik ve sanat radyo istasyonudur. Radyo kanalı, bölgelere günün 24 saati, yılın 12 ayında Top 40 / Pop müzik harika bir karışımı ile yayın yapmaktadır. Pal Station, tüm zeki müzik severler için her şeye sahiptir.

Pal Station 1 Mart 2008 yılında Pal Medya tarafınca kurularak yayın hayatına başlamıştır. 2016 yılının Haziran ayında Gitassi Medya ve Çam Grup ortaklığı frekansın yeni kurucuları olmuştur. Ancak satın alınmasına rağmen radyo isminde ve frekansında hiçbir değişikliğe gidilmemiştir.

Pal Station

Pal Station hayata geçtiği ilk günden bu yana Yabancı Pop müziklerin en trend parçalarını yayınlarında dinleyicileri ile paylaşarak, onların eğlenceli dakikalar geçirmesini sağlamıştır. Pal Station’ın ayrıca Pal FM, Pal Nostalji, Pal Orient ve Pal Doğa olarak kardeş radyo istasyonları bulunmaktadır. Kuruluşundan bu yana “Sadece Hit müzik!” misyonunu benimsemiş ve her zaman yayınlarında dinleyicilere hit müzikler sunmuştur. İşte Pal Station’ın illere göre frekansları!

Pal Station Frekansları

Aynı zamanda Pal Station’ı TÜRKSAT Frekans: 11557, Sembol Rate: 30000, Fec: V Dikey uydu yayını ve internet yayını ile de dinleyebilirsiniz. Hit müziğin tarihçesini yazan Pal Station, siz dinleyicileri ile büyümeye devam ediyor!