• #
  • Radyo
  • Kategori

Pal Doğa Canlı Dinle

Pal Doğa radyo kanalı canlı yayın hayatına Ankara’da başlamış ve 104.8 frekansı üzerinden yayın yapmaktadır. Pal Doğa yayın hayatına başladığı ilk andan itibaren çok sevilen bir kanal olmakla birlikte son derece kaliteli ve başarılı bir vizyona sahiptir. Müzik aleminde farklılık arayan dinleyiciler için Pal Doğa oldukça başarılı bir tercih seçeneğidir. Pal Doğa sayesinde dilediğiniz her yer ve her anda dinleyebileceğiniz birbirinden güzel parçalar size eşlik ederken, keyifli dakikalar geçirmenizi sağlayacaktır.

Pal Doğa

Radyoda dinlemek istediğiniz müzik türü türkü ise Pal Doğa sayesinde bu isteğinizi karşılayabilirsiniz. Türkü dinlemeyi seven ve ülkemizin her bölgesinden birbirinden eşsiz türküleri dinlemek isteyen herkes, Pal Doğa radyo kanalını tercih edebilir. Kanal sadece frekans yayını üzerinden değil aynı zamanda internetten de dinleyicilerine hizmet veriyor. Türküler bu radyoda hayat bulurken, dinleyicilerde birbirinden özel türküler ile buluşuyor. Pal Doğa FM ‘in yayın akışı sayesinde Türk Halk Müziği şarkılarına, ozanlara ve türkü hikayelerine kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Pal Grubu içerisinde yer alan Pal Doğa radyo istasyonu her geçen gün dinleyici kitlesini arttırırken, büyümeye devam ediyor.

Pal Doğa radyo kanalının frekans bilgileri ise: İstanbul 104.8, Ankara 100.9 bandındadır. Bu frekanslar haricinde Pal Doğa kanalını, sitemiz üzerinden kolaylıkla dinleyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey ise, Pal Doğa sayfamızı ziyaret etmek!