• #
  • Radyo
  • Kategori

Ostim Radyo Canlı Dinle

Ankara’da yayın hayatına başlayan Ostim Radyo türkü severlerin favori radyolarından biridir. Kurulduğu ilk yıllarda popüler müzik türünde yayınlar yapan radyo, 2002 yılında yaptığı yayın politikası değişikliği ile Türk Halk Müziğinin ve türkülerin en seçkin örneklerinin yer aldığı yayınlar yapmaya başlamıştır. Ankara merkezli Ostim Radyo bu ilde 96.0 frekansını kullanmaktadır. Ostim Radyonun Genel Yayın Yönetmenliğini Nurcan Er yapmaktadır. Ostim Radyo Asy Medya Grup bünyesinde “Türkülere Can Veren Radyo” sloganıyla yayınlarına devam etmektedir. Aşk Fm ile kardeş kuruluşlar olan radyo, ayrıca web sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden de dinleyicilerine ulaşabilmektedir. Ostim Radyo’nun misyonu Anadolu kültürünü kaybolmaması için türkülerimizi yaşatmaya çalışmaktır. Ostim Radyo ilkeli ve seviyeli yayınlarıyla, geleneksel motifleri modern bir biçimde harmanlayan popüler ve sevilen bir türkü radyosudur. Bazen bozlaklarıyla, bazen hüzünlü nağmeleriyle bazen de hareketli ezgileriyle bağımlılık yaratan çağdaş bir kimliktir. Sitemiz üzerinden Ostim Radyo yayınlarını kesintisiz canlı olarak dinleyebilirsiniz.

Ostim Radyo

Ostim Radyo sevilen ve ilgiyle dinlenen yayıncılara yayın akışında yer vermektedir. Keyifli bir yayın akışına sahip radyo; hafta içi erken saatlerde “Türkülerimiz” ile yayına başlıyor. Kültürümüzü yansıtan, sımsıcak, anlamlı  ezgilerin yer aldığı bu yayın türkü severler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Ardından eğlenceli sohbet ve hoş türküler ile “Gülay Kafe” dinleyicilerle buluşuyor. Sabah kuşağında tekrardan Türkilerimiz ile devam eden yayın akışı öğlen saatlerinde Nurcan Er ile “Yarım Elma” yayınıyla devam ediyor. Gün ortasında Nazan Akat’la “Nazanla Nazlı Ezgiler” yayınının ardından akşam saat 17:00’de Ahmet Yekpa Duruk “Hayat İçinden Gündem” yayınıyla dinleyiciler ile buluşuyor. Ülke ve Ankara gündeminin konuşulduğu yayında hayatla ilgili çeşitli konu başlıklarına da değiniliyor. Yayın akışı gece boyunca “Türkülerimiz” ile devam ediyor. Hafta sonları Sultan Hanife Büyükaydın ile “Kulaktan Kalbe”, Emre Dadaş ile “Emre ile Tozlu Raflar” ve Muhsin Emre Haliloğlu ile “Zamansız Ezgiler” programları yayın akışında yer alıyor. Sitemiz üzerinden Ostim Radyo yayınlarını kesintisiz canlı olarak dinleyebilirsiniz.

 

Ankara dışında herhangi bir ilde karasal vericileri olmayan radyo internet yayınları ile tüm Türkiye’den dinlenmektedir. Seviyeli, örf ve adetlerine uygun, saygılı ve dürüst yayıncılığı ile  Ostim Radyo Ankara’dan tüm Türkiye’ye sevilen türküleri ulaştırıyor.

 

Ostim Radyo İletişim Bilgileri

E-posta: [email protected]

Telefon: 0312 425 35 35

Adres: Muhsin Yazıcıoğlu Cad. 43/2 Çukurambar / Ankara

 

Sitemiz üzerinden Ostim Radyo yayınlarını kesintisiz canlı olarak dinleyebilirsiniz.