• #
  • Radyo
  • Kategori

İmbat FM Canlı Dinle

İmbat FM arabesk fantazi şarkıları çalan arabesk üzerine kurulmuş bir radyo kanalıdır. İmbat FM radyo kanalı ‘Sevginin ve Dostluğun Yaşandığı Tek Radyo Kanalı’ sloganı ile günümüze kadar ulaşarak diğer rakip radyo kanalları arasında farkını ortaya koymayı başarmıştır. Radyo kanalının geniş bir arabesk müzik arşivinin olmasıyla birlikte, bu arşiv özelliğinin vermiş olduğu avantaj ile geniş kitlelere sesini duyurmaktadır. İmbat FM radyo kanalında istediğiniz ya da arayıpta bulamadığınız tüm arabesk damar şarkıları bulabilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz arabesk şarkıları kanala katılıp istekte bulunarak, yayın akışında size özel çalmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle sizin sevdiğiniz bir arabesk şarkı, İmbat FM aracılığı ile geniş kitleler tarafından dinlenecektir.

İmbat FM top 40 listesi ile en fazla dinlenilen ve beğenilen 40 arabesk şarkıyı arşivinden belirleyerek siz dinleyicilerinin hizmetine sunmaya devam ediyor. Sizlerde sevdiğiniz şarkıların İmbat FM aracılığı ile çalınıp, top 40 listesine koymasını istiyorsanız, kanalı takip etmeniz yeterlidir. Arabesk ve fantazi şarkılarının hayat bulduğu İmbat FM radyo kanalı, istediğiniz her an bir tık uzağınızda!

İmbat FM Dinle

İmbat FM Frekans Bilgileri

İmbat FM radyo kanalını aşağıda listelediğimiz frekans adreslerinden canlı bir şekilde dinleyebilirsiniz. Ayrıca Türkiye’nin neresinde olursanız olun, eğer frekans adreslerinden verim alamaz iseniz, sitemiz üzerinden canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey ise, İmbat FM sayfamızı ziyaret etmek!