• #
  • Radyo
  • Kategori

Dolunay FM Canlı Dinle

108.0 frekansı ile dinleyicilerinin karşısına çıkmakta olan bu Dolunay FM uydu üzerinden tüm dünyanın rahatlıkla erişebildiği bir radyo kanalı olmaktadır. Türkiye’de birçok televizyon kanalı ve radyo frekansı; yani kısacası yayın kuruluşları, dini ve tasavvufi konularda yayın yapmaktadır. Bu yayın kuruluşlarının birincil amacı, insanlara dini konularda doğru bir şekilde bilgiler sunmak, onları İslam’a yaklaştırmak, salih amale, iyiye, doğruya yönlendirmeye çalışmak ve birazcık da manevi duygular ile ruhlarını okşamaya çalışmaktır. Bunlar arasında yer alan ve bu doğrultuda kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet veren radyo frekanslarından birisi de Dolunay FM‘dir.

Dolunay FM

Marmara’nın gülü olarak bilinen bu radyo kanalı, tüm Türkiye’de geniş bir kitle tarafından bilinmekte ve takip edilmektedir. Dolunay FM, dini konularda insanları bilgilerden ve onlara en doğru bilgileri dürüst bir biçimde en akıcı şekilde aktaran bir radyo kanalıdır. Bunun yanı sıra gün boyu belirli aralıklar sunmakta olduğu Kur’an-ı Kerim dinletisi ile insanların ruhunu okşamaktadır. Ayrıca insanların Kur’an okuma alışkanlıklarını, tecvidli Kur’an okuma imkanlarını da Kur’an-ı Kerim dinletisi sayesinde bir hayli arttırmaktadır.

Dolunay FM Frekans Bilgileri

Siz de 108.0 frekansına sahip olan Dolunay FM’i sitemiz üzerinden 7/24 istediğiniz her yerde dinleyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey ise Dolunay FM sayfamızı ziyaret etmek!