• #
  • Radyo
  • Kategori

CNN Türk Radyo Canlı Dinle

CNN Türk Radyo yayın hayatına 22 Kasım 2001 tarihinde başlamıştır. Doğan Medya Grubu ile Time Warner’ın kurmuş olduğu CNN TÜRK Radyo, hayatın tüm güncel konularını 7 gün 24 saat boyunca anında dinleyiciye aktarıyor. Kanal çoğu zaman kitleler arasında bir haber kanalıymış gibi bilinse de, CNN Türk Radyo sadece haber içeriğine sahip bir kanal değildir.

CNN Türk Radyo

Kanal takipçilerine çok yönlü hizmet olanakları verdiği için müzik alanında da kendini kanıtlamış bir radyo istasyonudur. Kanalın yayın akışı ağırlıklı olarak pop müzik olsa da, CNN Türk Radyo’nun türkülere de yer verdiği dinleyiciler tarafından açıkça görülebilir. Ayrıca kanal yayın akışı içinde talk içeriği bulundurması ile de dinleyicilerinin keyifli dakikalar geçirmesini sağlar.

CNN Türk Radyo ile gündemde yer alan son dakika gelişmeleri, derin analizleri ve ekonomi gündemini, kanala katılan uzmanlardan kolaylıkla takip edebilirsiniz. İş dünyasının önemli isimleri ve ekonomistlerin buluştuğu bu kanalda, Türkiye ve dünyadan spor haberlerini öğrenebilir, özel ilgi alanlarına yönelik programları takip edebilirsiniz.

Tarafsız ve güvenilir misyonunu benimseyen CNN Türk Radyo, amacını ve yayıncılık akışını dinleyicilere derinden hissettirmeyi başarmıştır. CNN Türk Radyo, 92.5 frekansı ile İstanbul’dan yayın hayatına devam ederken aynı zamanda internet üzerinden de yayın yapmaktadır. Yolda, evde ve işe giderken kolaylıkla dinleyebileceğiniz CNN Türk Radyo, en son gündem haberlerini siz dinleyicilerine objektif bir şekilde aktarmak için her gün büyümeye devam ediyor.