• #
  • Radyo
  • Kategori

Çağrı FM Canlı Dinle

Çağrı FM Diyarbakır ili üzerinden çalışmalarını sürdüren, 99.0 frekansı ile dinleyicilerine kavuşan ve dini konular ile alakalı yayın yapan bir radyo kanalıdır. Dini ve tasavvufi konulara en doğru şekilde değinen Çağrı FM; aynı zamanda dini ve tasavvufi konular ile alakalı çok özel programlar ve sohbetler gerçekleştirmektedir.

Çağrı Fm

Diyarbakır ili merkezli yerel bir radyo frekansı olan Çağrı FM, FM bandında yayın yapma şerefine nail olmuş ender radyo frekansları arasında da yerini almıştır. Böylece çok daha kaliteli ve iyi bir hizmet gerçekleştirme şansına sahip olmaktadır. Tüm çalışmalarını büyük bir titizlik ve özveri içerisinde sürdürmekte olan bu radyo frekansı; dini konuları en doğru şekilde ele alarak; insanların manevi duygularına da çok doğru bir etki ve katkı yapmaktadır. İnsanların manevi duygularını tetikleyerek, onları doğru yola iten Çağrı FM salih amel olgusunu en doğru biçimde işlemektedir.

Çağrı FM; Türkiye’de dini ve tasavvufi konular ile alakalı en doğru şekilde yayın yapan radyo frekansları arasına girmeyi başarmıştır. Kanal ayrıca dini radyolar arasında dikkat çeken bir özelliği ile de karşımıza çıkmaktadır. Çağrı FM’in yayınlarında hem Türkçe hem de Kürtçe dilde ilahilere ve programlara yer vermesi, yaptığı işi önemseyerek yapan bir radyo istasyonu olduğunun en büyük kanıtıdır.

Çağrı FM radyo kanalını karasal olarak 99.0 frekansından ve sitemiz üzerinden rahatlıkla dinleyebilirsiniz.