• #
  • Radyo
  • Kategori

Bayrak FM Canlı Dinle

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde, BRT (Bayrak Radyo Televizyon Kurumu) bünyesinede yayın yapan bir radyodur. Haber radyosu olarak yayın yapan BRT daha çok kişiye ulaşabilmek ve farklı formatlarda yayınlar yapabilmek için 1994 yılında Bayrak Fm’i kurmuştur. Kıbrıs Türk halkının sesi olan bu radyo, yurt dışında yaşayan Kıbrıslı Türklere, Anavatan Türkiye’ye, Ortadoğu ve Avrupa’ya seslenmektedir. Çağdaş yayıncılığın gerektiği standartlarda 24 saat kesintisiz yayın yapmaktadır. Ağırlıklı olarak gençlere yönelik yaptığı yayınları 92.1 frekansında gerçekleştirmektedir. Radyonun merkezi Lefkoşa’dadır. Özellikle yaptığı Pop müzik yayınları sayesinde Kuzey Kıbrıs’ta severek dinlenmektedir. “Radyo Keyfi” sloganını kullanan bu radyo, yakın zamanda stüdyolarının tamamını yenileyerek ve verici sayısını arttırarak çağa ayak uyduran bir formatta yayınlar yapmaya başlamıştır. Bayrak Fm yayınlarını sitemiz üzerinden kesintisiz canlı olarak dinleyebilirsiniz.

Bayrak FM

Bayrak Fm yayın akışı sabahın ilk saatlerinde Yılcan’la Yaşadıkça ile başlamaktadır. Sonrasında Şirinname ve hit şarkıların yer aldığı Hit Mix programı yapılmaktadır. Öğlen kuşağında Avangart, Nefs-i Müdafaa, Hayata Gülümse yayınları dinleyicilerle buluşmaktadır. Akşam üzerine doğru Serdar Eren On Air, Pop Rock Cafe ile yayınlar kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Sonrasında ise İçimden Geldiği Gibi, Müzik Haber programları ile günlük yayın akışı son bulmaktadır. Gece boyunca sevilen pop şarkıları dinleyicilere eşlik etmektedir. Sitemiz üzerinden Bayrak Fm yayınlarını kesintisiz canlı olarak dinleyebilirsiniz.

Bayrak Fm karasal yayın vericileri üzerinden Kuzey Kıbrıs’ta yayın yapmaktadır. Frekans bilgileri ise şu şekildedir; 88.8, 92.1, 94.2 (Batı Bölgesi), 98.1 (Doğu Bölgesi).

Bayrak Fm İletişim Bilgileri

E-posta: [email protected]

Telefon: 0392 225 55 55

Adres: BRTK Sitesi, Dr. Fazıl Küçük Bulvarı Lefkoşa / KKTC

Bayrak Fm yayınlarını sitemiz üzerinden kesintisiz canlı bir şekilde dinleyebilirsiniz.